Producent domów drewnianych PREMIUM!

Timber Moon to producent domów drewnianych. Projektujemy oraz budujemy całoroczne domy z drewna. Zaczynaliśmy jako producent domów modułowych ale różnorodne oczekiwania naszych klientów co do zamówień skłoniły nas do stworzenia technologii, która połączy szybkość stawiania domów z możliwością indywidualnych zmian. Nasza technologia Timber Moon System bazuje na budownictwie szkieletowym z zachowaniem praktyk budownictwa modułowego. Zespół Timber Moon liczy doświadczonych budowniczych drewnianych domów w Skandynawii. Długoletnia wiedza pomaga nam tworzyć trwałe i solidne domy z drewna. Timber Moon to producent domów drewnianych od A do Z. Decydując się na zakup domu Timber możesz dodatkowo zamówić usługi niezbędne przy procesie stawiania budynku na działce. Z naszą ekipą oszczędzisz nerwy i czas!

Zobacz kto stoi za realizacją Twojego wymarzonego domu!

Nasz zespół liczy szereg fachowców wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Przeprowadzimy Cię przez cały proces realizacji a Ty będziesz mógł cieszyć się gotowym domem bez zbędnych nieprzyjemności.

Dział Rozwoju i Inwestycji

Piotr Steczek

Jestem związany z branżą deweloperską, od ponad 10-ciu lat inwestuję w nieruchomości. W Timber Moon planuje duże przedsięwzięcia inwestycyjne, poszukuje działek pod osiedla domów Timber. Dbam aby firma szła w dobrym kierunku i stale się rozwijała. Myślę wielkoskalowo o przyszłości naszej firmy, mam wiele pomysłów, które już niedługo będziecie mogli obserwować.

Dział Obsługi Kienta Biznesowego

Piotr Hochół

Dział Obsługi Klienta Indywidualnego

Zbigniew Wykrota

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości pomaga mi precyzyjnie dobrać wymarzony dom dla naszych klientów. Dbam aby klienci byli zadowoleni i otrzymali odpowiedź na każde nurtujące ich pytanie. Podchodzę indywidualnie do każdego z Was, pomagam Wam wybrać odpowiedni model domu oraz dostosować go do Waszych potrzeb. Zawsze z uśmiechem witam Was w Domu Pokazowym!

Dział Realizacji

Marcin Steczek

Swoją przygodę z budową domów zacząłem już ponad 15 lat temu. Pierwsze kroki w budownictwie szkieletowym stawiałem w Norwegii podczas budowy domów w systemie Skandynawskim. Długoletnie doświadczenie w produkcji domów przekładam na budowę domów Timber. Pasjonuję się architekturą, zwłaszcza tą drewnianą. Związany jestem również z branżą deweloperską w Polsce, od 10-ciu lat inwestuje w nieruchomości.

Dział Finansowo-Prawny

Robert Zięcina

Ze sprzedażą i finansami jestem związany od 16 lat. Podczas tego okresu pracując np. w ubezpieczeniach, księgowości, bankach czy nieruchomościach zgłębiłem różne obszary rynku, ekonomii, finansów, prawa czy sprzedaży. Tak szerokie doświadczenie pozwala mi spojrzeć na inwestycje i realizowane zadania pod różnym kątem i dostrzec bardzo wiele kluczowych niuansów. Razem z zespołem realizuję skutecznie cele już od 7 lat.

Dział Marketingu

Sylwia Wyrzykowska

Za Waszym wyobrażeniem firmy Timber Moon stoją moje działania. Dbam o pozytywny wizerunek w Internecie, to ze mną macie pierwszy kontakt w Social Mediach. Staram się docierać do jak największego grona osób zainteresowanych tematem budownictwa ekologicznego. Analizuje Wasze potrzeby i dostosowuje nasze działania reklamowe tak abyście mogli z łatwością dowiedzieć się o nas wszystkiego czego potrzebujcie.

Dział Zaopatrzenia

Tomasz Lasek

W 2010 roku związałem się z branżą budowlaną. Od tego czasu nieustannie śledzę zmiany w technologiach, materiałach i przepisach dotyczących tego segmentu gospodarki. Jestem gorącym zwolennikiem wszelkich rozwiązań proekologicznych. Moją pasją jest tworzyć domy wygodne, funkcjonalne, które dodatkowo mają możliwie minimalny wpływ na środowisko. Kiedyś wybudowałem taki dom dla siebie, teraz pomagam tworzyć takie domy dla Was.

Dział Procesowania Inwestycji

Iwona Czech-Boroń

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu procesu inwestycyjnego oraz projektowaniu budynków mieszkalnych. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na funkcjonalności budynku, naturalnych materiałach a także minimalistycznej formie. Dokładam wszelkich starań aby marzenia Klientów krok po kroku wizualizować a następnie realizować.

Dział Projektu

Iwan Szewczenko

Stoję za wprowadzaniem nowych produktów do oferty. Pomagam Wam zobrazować sobie Wasz wymarzony dom! Tworzę wizualizacje, które możecie oglądać na stronie. Pięcio letnie doświadczenie w realizacji domów szkieletowych przekuwam na jakość budowanych domów. Poza projektami domów dbam o wizualne aspekty naszych produktów. Budowa ekologicznych domów z drewna to moja pasja. Chcę szerzyć wiedzę na temat budownictwa szkieletowego w Polsce i dbać o jego dobre imię.

Dział Produkcji

Michał Jędrzejowski

Czuwam nad całym procesem produkcji budowy Waszych domów oraz aby dojechały na czas. Kontroluje jakość zamawianych materiałów i dbam o staranne wykonanie wszystkich elementów. Organizacja przestrzeni pełnej modułów i prefabrykatów to niemałe wyzwania, które wymaga dużej samodyscypliny. Przejrzysty proces produkcji przyspiesza realizacje Waszych domów.