Gotowy Dom
od A do Z

Zamawiając gotowy dom Timber Moon możesz zlecić nam dodatkowe usługi niezbędne przy procesie stawiania budynku na działce. Nasz zespół liczy szereg fachowców wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Przeprowadzimy Cię przez cały proces realizacji a Ty będziesz mógł cieszyć się gotowym domem bez zbędnych nieprzyjemności. Poza produkcją, transportem oraz montażem zamówionych domów, zajmujemy się również niżej wymienionymi czynnościami:

Finansowanie

kredyt, leasing

Przeprowadzamy dla klientów pełny proces kredytowania/leasingowania. O szczegóły zapytaj sprzedawcę. 

Organizacja

formalności

Przeprowadzimy za Ciebie proces pozwolenia/zgłoszenia. Wyręczymy Cię ze wszystkich formalności.

Projekty

Jeśli chcesz wprowadzać zmiany w naszych domach lub istnieje potrzeba zaadaptowania ich pod Twoją działkę pomoże Ci w tym nasza architektka.

Wykonanie

fundamentów

Możesz zlecić naszym fachowcom wykonanie fundamentu na Twojej działce. Taka usługa jest dodatkowo płatna ale również niezbędna przed postawieniem domu.

Ubezpieczenia

Doradzamy, procesujemy ubezpieczenie na czas budowy, wynajmu i użytkowania.

ETAPY ZAMÓWIENIA DOMU

Wybór

modelu

Po rozmowie z klientem, wiemy już jakie modele domów mogą powstać na działce. Podchodząc indywidualnie do każdego, wybieramy wspólnie rozkład pomieszczeń, ustalamy dodatkowe udogodnienia oraz warianty kolorystyczne. Dołożymy wszelkich starań już na tym etapie aby gotowy dom Timber spełnił Wasze oczekiwania.

Procesowanie

formalności

Decydując się na nasze dodatkowe usługi – np. procesowanie formalności, zdejmujemy z Ciebie obowiązek nieprzyjemnych wizyt w urzędach.

Wykonanie

fundamentów

Wykonanie fundamentów to następny krok podczas procesu zamówienia. Istnieją dwie opcje ich realizacji: zlecisz to nam lub ekipie zewnętrznej. Wykonujemy płyty fundamentowe lub pale.

Transport

Po ustaleniu określonego terminu realizacji zamówienia, transportujemy na Twoją działkę materiały do budowy gotowego domu. Ceny transportu zależne są od odległości działki od naszej siedziby oraz od wielkości zamówienia.

Montaż

domu

Nasza ekipa przyjeżdża na miejsce i montuje Twój gotowy dom. W zależności od wybranego modelu budynku, montaż jednego domu w stanie deweloperskim trwa do czterech tygodni.

1 z

Słowa poparte

realizacjami

Zobacz nasze gotowe domy!