Project Manager

Zakres obowiązków:

  • Nadzór inwestycji
  • Nadzór nad harmonogramem budowy
  • Kontrolowanie wykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających, zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną
  • Doradztwo i opinie techniczne, pomoc w negocjacjach z wykonawcami itp.
  • Zarządzanie i koordynowanie podległym zespołem

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej i współpracy z firmami podwykonawczymi
  • Sprawna obsługa komputera (MS Office, Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w budownictwie jednorodzinnym lub szkieletowym
  • Znajomość przepisów i norm budowlanych oraz zasad BHP
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • Mile widziane uprawnienia kierownika budowy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Sprawiedliwe ocenianie i traktowanie z należytym szacunkiem
  • Możliwość awansu
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Wyjazdy integracyjne
  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce
  • Bezpośrednie wsparcie doświadczonych i otwartych osób
  • Narzędzia pracy ( laptop, telefon )
  • Samochody firmowe

Chcesz otrzymać darmową
wycenę lub masz pytania?

Napisz do nas i dowiedz się więcej.